Witają Michał i Monika

Jesteśmy małżeństwem i od 2014 roku prowadzimy pasiekę. Bardziej prowadzi ją Michał ja pomagam mu w sprawach poza ulowych (prowadzenie funpage, strony internetowej, allegro).

W naszych rodzinach nie było tradycji pasiecznych ale Michał do pracy z pszczołami świetnie się przygotował. Ukończył technikum pszczelarskie w Sulejowie i pogłębia swoją wiedzę czytając poradniki pszczelarskie i czasopisma branżowe. Jest również członkiem rejonowego koła pszczelarskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Wiemy, że żeby zaistnieć w branży trzeba się czymś wyróżniać ale nie zamierzamy rywalizować z ogromnymi pasiekami w ilości uzyskanego miodu, nie zamierzamy również wymyślać nowych miodów odmianowych, znaleźliśmy swoją niszę – świece z wosku pszczelego i w tym zamierzamy się rozwijać i specjalizować.

W naszej pasiece pozyskujemy miód, pyłek pszczeli i propolis ale te produkty sprzedajemy na rynku lokalnym. Szerszemu gronu chcielibyśmy zaoferować świece wykonane w 100% z produktów pochodzenia naturalnego. Świece z wosku pszczelego mają oryginalny wygląd i zapach. Wydzielą przyjemy, miodowo woskowy aromat. Spalają się jasnym równym płomieniem. Palenie świec z wosku pszczelego ma bardzo dobre skutki dla zdrowia dlatego zachęcamy aby codziennie palić świeczki z wosku pszczelego przez przynajmniej 15 -60 minut.

Wytwarzamy zarówno tradycyjne świece stołowe jaki i gromnice, walce, świece w kształcie aniołków, kwiatów, zwierzątek w klimacie Wielkanocnym i Bożonarodzeniowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj