Świece liturgiczne

Filtruj według
85,00 zł (brutto)
Tradycyjna gromnica do Chrztu Świętego. Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego. Wysokość świecy to około 40 cm, średnica 4,8 cm. Świeca wyróżnia się ciekawą formą, zapachem, naturalnością i ciepłym światłem.
37,00 zł (brutto)
Tradycyjna gromnica do Chrztu Świętego. Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego. Wysokość gromnicy to około 30 cm, średnica 4 cm. Świeca wyróżniają się zapachem, naturalnością i ciepłym światłem.
115,00 zł (brutto)
Tradycyjna gromnica do Chrztu Świętego. Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego. Wysokość gromnicy to około 52 cm, średnica 4,3 cm. Świeca wyróżniają się zapachem, naturalnością i ciepłym światłem.
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Gromnica z wosku pszczelego, czyli efekt palenia i wykonanie

Produkcja gromnic z wosku pszczelego funkcjonowała od czasów starożytnych. Odbywa się to różnymi metodami i technikami ściśle chronionymi przez producenta. Ze względu na liczbę potrzebnych świec i wysoką cenę wosku większość osób pracujących w tej dziedzinie pracuje w klasztorach.

Gromnica z wosku pszczelego, a palenie się świecy

Nic nie zastąpi efektu palących się świec. Płonąca świeca będzie emitować jednolity i piękny płomień, a knot zanurzony w różnych substancjach da Ci różne kolory płomieni. Pomysł wykonania tej świecy wynika z chęci podtrzymania rodzinnych tradycji. Gromnica z wosku pszczelego cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Do produkcji świec potrzebny jest wysokiej jakości wosk pszczeli. Powstaje poprzez przetapianie starych grzebieni wbudowanych w ramę roboczą, wciskanie nasadek i obcinanie języków. Po stopieniu i sklarowaniu wosku w łaźni wodnej można przygotować produkty świecowe.

Należy również przygotować odpowiedni rdzeń bawełniany. Po stworzeniu odpowiednich warunków w pomieszczeniu można przystąpić do robienia świec.

Gromnica z wosku pszczelego, a sposób wykonania

Skład świecy to przede wszystkim czysty oraz świeży, jak i również wysoko aromatyczny wosk pszczeli, pochodzący z najczystszych regionów Polski. Świece są wykonane z wiórów wosku zamiast wosku odlewanego. Dzięki temu zachowują bardzo mocny aromat, piękne trójwymiarowe wzory i jaskrawe kolory. Gromnica z wosku pszczelego zasługuje na bliższą uwagę.

Prawdziwy odłam plastra miodu i delikatny aromat wosku pszczelego sprawia, że ​​świece te są wyjątkowym prezentem na każdą okazję i są doskonale udekorowane. W taki oto sposób przedstawia się gromnica z wosku pszczelego.

Codzienne palenie naturalnych świec woskowych tworzy w domu mikroklimat, który korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Świece z wosku pszczelego są wytwarzane ręcznie z naturalnego wosku pszczelego. Brak sztucznych dodatków sprawia, że ​​płonąca świeca dobrze jonizuje jony w powietrzu, nadając mu przyjemny miodowy aromat. Postawmy zatem na gromnicę z wosku pszczelego.

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj