Filtruj według
Filtruj według
Kategorie
Cena
  • 3,00 zł - 990,00 zł

Strona główna

Filtruj według
5,00 zł (brutto)
Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego w kształcie malutkiego aniołka czytającego książkę.  Aniołek będzie ciekawym podziękowaniem za wzięcie udziału w ważnej dla nas uroczystości (chrzest / komunia dziecka)....
7,00 zł (brutto)
Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego w kształcie róży. Średnica świecy w najszerszym miejscu to około 5 cm, wysokość 3,5 cm. Świeca wyróżniają się zapachem, naturalnością i ciepłym światłem.
95,00 zł (brutto)
Tradycyjna gromnica do Chrztu Świętego. Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego. Wysokość świecy to około 36 cm, średnica 4,7 cm. Świeca wyróżnia się ciekawą formą, zapachem, naturalnością i ciepłym światłem.
25,00 zł (brutto)
Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego w kształcie kuli. Średnica świecy to około 6 cm. Świeca wyróżnia się ciekawą formą, zapachem, naturalnością i ciepłym światłem.
7,00 zł (brutto)
Naturalna świeca wykonana z wosku pszczelego w kształcie tradycyjnego ula.  Wysokość świecy to około 6,7 cm, średnica u podstawy około 6,7 cm. Świeca wyróżnia się ciekawą formą, zapachem, naturalnością i ciepłym...
Pokazano 1-20 z 259 pozycji

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj