Tealight inaczej podgrzewacze z wosku pszczelego

Wysłano na3 Lata temu

Świeczki tealight lub bardziej po polsku podgrzewacze to małe świeczki zwykle umieszczone w pojemniku, które podczas palenia rozpuszczają się na całej średnicy. Angielska nazwa tealight wzięła się od pierwotnego zastosowania świec, służyły one do podgrzewania dzbanka z herbatą. Obecnie ich zastosowanie jest o wiele szersze.

Na rynku jest ogromny wybór tego typu świeczek. Robione są z parafiny, wosków roślinnych np. wosku sojowego, wosku pszczelego. Są dostępne w wielu kolorach i zapachach.

Zależnie od rodzaju pojemnika, w jakim stworzony jest tealight, wyróżniamy tealighty w metalowych osłonkach (najczęściej spotykane), rzadziej w tych wykonanych z tworzywa sztucznego lub (najrzadziej) ze szkła. Przejrzyste pojemniki na tealight mają tę zaletę, że rewelacyjnie rozpraszają światło dając prawdziwie kojące doznanie wizualne.

Podgrzewacze zwykle ze względu na małe rozmiary zapalamy po kilka sztuk na raz tworząc przyjazną atmosferę. Zastosowanie podgrzewaczy w uroczych świecznikach to doskonały sposób na zmianę w Twoim wnętrzu.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj